Черкаська родина, яка постраждала від пожежі, потребує допомоги небайдужих

11 січня 2017, 13:45

15979091_1147268305389936_1883889152_n

Допомогти родині, у будинку якої нещодавно трапилася пожежа, небайдужих містян просить черкащанка Ксенія Зайченко. 8 січня вона поверталася додому й побачила, як на вулиці Пастервській палає будинок.

- Я їхала в таксі і побачила пожежу. Попросила таксиста зупинитися і допомогти. Викликали рятувальників та швидку, - пригадує черкащанка. – Сьогодні я зв’язалася із родиною, аби запитати, які наслідки пожежі. Їм для відновлення будинку необхідні будматеріали, також згоріла вся побутова техніка. Родина у відчаї. Тож я написала у соціальних мережах про те, що люди потребують допомоги й прошу відгукнутися всіх небайдужих.

ljgjvjuf

Нині родина перебралася жити до родичів.

- У будинку були ми з дитиною, чоловіком та його батьками. Вже всі спали, а я дивилася телевізор і почула якийсь дивний запах, подумала, що хтось щось готує, -згадує черкащанка Анна Передрій.

15970797_1147268245389942_1820145581_n

Жінка розповідає, що в їхньому будинку повністю згорів дах, а також постраждала ванна кімната та кухня, зіпсувалась побутова техніка. За підрахунками, сума збитків понад 250 тисяч гривень.

- Нам спершу сказали, що причина пожежі у короткому замиканні. Але потім, коли все загасили, ми знайшли на даху залишки від феєрверку. Можливо, фітель залетів і потрапив у те місце, де в нас було обшито пластиком, - зазначає постраждала.

Контакти для допомоги постраждалій родині:

Передрій Анна Олександрівна 063 100 04 62

Номер картки: 51 68 75 56 23 01 56 88

Поділитись

Коментарі

Людмила сказав:

Очень как то однобоко выглядит ваша история Ксения Зайченко.И не так, как вы здесь описали.А почему не пишите про соседей, которые тоже горели.Странно выходит, что от петарды сгорело все, кроме самой петарды.Заказная статья.Все было не так!!!!

Светлана сказав:

Текст коментаря

Наталья сказав:

Какая там петарда,там было конкретное перенапряжение от излишних электроприборов в виде холодильников. Вот электропроводка и не выдержала. Воистину – скупой платит дважды. Пусть соседям-пенсионерам возместят нанесенные убытки, которые те понесли из-за их жлобства.

Світлана сказав:

А чому це погорільці не пишуть, що в їхньому будинку було встановлено занадто багато холодильників,в яких зберігалося м’ясо яким вони торгують і не платять ніяких податків. Так чому ж вони думають, що тепер міська влада повинна їм допомогати. Можливо потрібно було під ті холодильники поміняти електропроводку, щоб не виникло коротке замикання. А то із-за їхньої жадібності постраждали безневинні сусіди – пенсіонери, про яких навіть ніхто і не згадує і не співчуває. А вони потребують не меншої допомоги

Nina сказав:

А Вы видели, сколько у них дома холодильников?Противно читать,у людей горе,среди зимы с маленьким ребенком без крыши над головой.У них был Один холодильник(часто у них бывала в гостях),а вот откуда Светлана у Вас информация,это уже другой вопрос.

Вгору