У Черкасах судитимуть молодика, який влаштував нарколабораторію у власній квартирі

28 березня 2018, 21:17

Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення та зберігання психотропної речовини у великих розмірах з метою збуту),               ч. 2 ст. 311 (незаконне придбання та зберігання прекурсорів у великих розмірах, з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин),   ч. 3 ст. 313 (незаконне придбання та зберігання обладнання призначеного для виготовлення психотропних речовин обладнання призначеного для виготовлення психотропних речовин, з метою виготовлення психотропних речовин), ч. 1 ст. 315 (схиляння певної особи до вживання психотропних речовин) та ч. 1 ст. 317 (незаконне надання приміщення для незаконного вживання психотропних речовин) Кримінального Кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що черкащанин незаконно придбав прекурсор для виготовлення психотропної речовини, який зберігав в приміщенні квартири в місті Черкаси, частину вказаного прекурсору використав для виготовлення психотропної речовини, а залишок незаконно зберігав з метою подальшого використання для виготовлення амфетаміну.

Після чого незаконно виготовив психотропну речовину – амфетамін на спеціальному обладнанні, призначеному для виготовлення психотропних речовин та в подальшому запропонував вжити вказану речовину іншому чоловіку, на що останній погодився безпосередньо у приміщенні квартири зловмисника.

У вказаному кримінальному провадженні зловмиснику оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді застави.

Довідково: за вказане кримінальне правопорушення передбачена максимальна міра покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Інформуємо, що здійснюючи нагляд за досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, Черкаською місцевою прокуратурою впродовж 2018 року до суду скеровано 36 проваджень за фактом зберігання психотропних речовин та наркотичних засобів та 13 проваджень за фактом їх збуту.

Крім того, у кримінальних провадженнях по злочинам вказаної категорії особам оголошено 8 підозр за фактом зберігання психотропних речовин та наркотичних засобів та 11 підозр за фактом збуту наркотиків, які перебувають у провадженні. Разом з тим, у активному розшуку перебувають 6 осіб вказаної категорії за підозрою у вчинені злочину.

Також, Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками ГУНП в Черкаській області та Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області викрито незаконну діяльність групи з 6 осіб, серед яких неповнолітня особа, пов’язану зі збутом психотропних засобів на території  Південно-Західного району міста Черкаси.

За інформацією  Черкаської місцевої прокуратури

 

Вгору