У Черкасах судять підозрюваних у вбивстві чоловіка біля нічного клубу (відео)

20 листопада 2015, 09:10

У Черкасах судять підозрюваних у вбивстві Сергія Коломійця. Нагадаємо, трагедія сталася під час вуличної бійки біля нічного клубу у Лисянці два роки тому. Підозрюваних двоє. Нещодавно рішенням Корсунь-Шевченківського райсуду їх позбавили волі на 7 років кожного. Мама та сестра Сергія не згодні з таким, на їхню думку, м’яким покаранням. Тому вони оскаржують вирок. У свою чергу обвинувачені теж подали апеляційну скаргу, інформує ЧСН.

Два роки тому убивство 24-річного Сергія Коломійця збурило Лисянку. Хлопця знали як неконфліктного, проти убивць тоді виступило усе місто.

Підозрюваними в убивстві Сергія стали односельці Олександр Козак та Віталій Труш. Після тривалих судових розглядів Корсунь-Шевченківський райсуд визнав їх винними та позбавив волі на 7 років кожного. Рідні загиблого не погодилися з таким рішенням.

Батьки хлопців, яких рішенням Корсунь-Шевченківського суду визнано винними в убивстві Сергія Коломійця, вважають, що суд був упередженим, а їхні діти – не вбивці.

Захисники Козака та Труша наполягають на тому, що розслідування проводилося некваліфіковано та непрофесійно, а докази збирали з порушенням законодавства. Загалом, зазначають захисники сторони звинувачених в убивстві, матеріали справи підганяли під звинувачення.

Хлопці ж кажуть, що діяли в межах необхідної самооборони. Зокрема Віталій Труш зазначив, що його провини у смерті Сергія Коломійця немає і просив суд виправдати його.

Адвокат потерпілих матері та сестри загиблого зазначила, що усі свідки були належним чином опитані і сторони мали однакові права для захисту. Також відкинула твердження про те, що ніби то Сергій помер у лікарні після реанімаційних заходів.

Суд узяв перерву у засіданні, оскільки потрібен час для ознайомлення з матеріалами справи. Наступне засідання відбудеться 1 грудня.

Поділитись

Коментарі

Вгору