У Черкасах створюють «центр випробувань» для стартапів та ідей

06 листопада 2015, 08:05

1330720760_yfov47unjhhorkc

Презентація нових проектів, обмін досвідом і спільна робота над слабкими місцями… На базі коворкінг-центру  TalentHub узялися створювати «центр випробувань» для нових ідей та проектів, пише ГромЧе.

–  В тебе є ідея проекту, тебе цікавить думка оточуючих, корисні авторитетні поради та підтримка? Тоді приходь до нас на зустріч, – закликають черкащан організатори. – Приходьте послухати презентації нових проектів, поділіться власним досвідом, допоможіть визначити слабкі місця та знайти можливість їх зміцнити.

Перша зустріч «випробувальників» відбудеться 16 листопада о 19:00 в коворкінг-центрі TalentHub.

–  Це некомерційний захід, який проводиться з метою перевірки на міцність бізнес-моделей, маркетингових стратегій, та інших необхідних елементів ІТ- стартапів. Для багатьох проектів – це перший публічний виступ, перша можливість розповісти про свій проект та отримати відгуки та рекомендації від інших учасників, – відзначають організатори заходу.

16 листопада про власний проект черкащанам розкаже черкаський дизайнер, який створив для міста сайт про сортування сміття в Черкасах та пункти прийому сміття на переробку.

Також черкащани можуть подати заявку на презентацію власного стартапу. Для цього потрібно написати листа за адресою: [email protected].

Поділитись

Коментарі

Вгору