У Черкасах створили Батьківську раду

29 березня 2017, 20:23

 

28 березня у Черкасах відбулися збори з питання створення у місті Батьківської ради. На зібрання прийшло більше 60-ти батьків, здебільшого - представників батьківських комітетів. Проводила і ініціювала цей захід голова батьківського комітету школи гімназії  №31 Наталія Прокопчук. Куратором створення Батьківської ради на рівні міського департаменту освіти виступила  заступник директора Марина Бакланова.

Про це "Про все" повідомили у прес-службі департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

- Коли я почала працювати головою батьківського комітету, я зрозуміла, що є питання, які вирішуються не на рівні школи чи департаменту, а на рівні міста. І є чимало питань, які спільні для різних закладів, - розповідає Наталія Прокопчук. -  І я зрозуміла, що їх потрібно вирішувати за допомогою так би мовити "важкої артилерії", має бути колегіальний орган.

Під час зборів директор департаменту Ігор Волошин, який позитивно поставився до ідеї створення Батьківської ради, наголосив, що головні учасники навчально-виховного процесу – це, перш за все, батьки, учителі та  учні.

У результаті зборів «за»  створення Батьківської ради  проголосували 55 учасників.

Раду вирішили створити як неприбуткову громадську організацію. Визначати напрямки роботи та відповідальних за кожен із них будуть вже наступного тижня.

Прикметно, що департамент освіти не є учасником даного процесу, а лише порадником. Зокрема, і в частині надання юридичного супроводу та приміщення для зборів.

Серед питань, якими займатиметься Батьківська рада, такі болючі як - якість харчування, безпека дітей на території шкіл та у місті, ремонт дахів шкіл, стан шкільних туалетів, облаштування пішохідних переходів біля навчальних закладів та інші.

 

Коментарі

Вгору