У Черкасах стартує благодійний аукціон зустрічей

08 грудня 2017, 07:20

Щороку громадська організація ФРІ ЧЕРКАСИ проводить Благодійний аукціон зустрічей до новорічних свят. Усі кошти йдуть на допомогу дітям. Цього року ГО хоче допомогти Дитячому відділенню Черкаського обласного гематологічного центру, інформує "Прочерк" з посиланням на організаторів аукціону.

У ЧОМУ СУТЬ?

“Ми не продаємо людей – ми продаємо час з ними” – один з девізів аукціону. Тобто “купуючи” когось ви можете зустрітись, поспілкуватись, гарно провести час (кіно, кафе, театр тощо), обмінятись досвідом з різних знань, поспілкуватися з професіоналами у свої справі

РОБОТА ОРГАНІЗАТОРІВ

Координатори аукціону зобов’язуються на всі виручені кошти влаштувати справжнє новорічне свято для дітей. Проводять у дитбудинках різні вистави та ігри. Розшукують цікавих партнерів та спонсорів. Після завершення обов’язково вечірка для усіх учасників.

Уся звітність публікується у спільноті https://goo.gl/pc7aFR /.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Крок 1. Всі бажаючі вмставити на лот свій час повинні заповнити гугл форму https://goo.gl/forms/VsEh71SeVzh3EfyY2 і відправити її,а організатори публікують його.

Крок 2. Під постом кожен охочий може поставити грошову ставку від 20 грн, кожна наступна ставка збільшується з конкретним порогом.

Крок 3. По завершенню аукціону (22 грудня, 00:00) в коментарях буде вказано переможця та номер карти для оплати. Якщо за конкретно вказану к-сть днів оплата не буде здійснена, “перемога” переходить до попередньої ставки.

Щоденно на сторінці спільноти буде публікуватись інформація щодо партнерств проекту, цікавих лотів, різні “ніштяки” та можливості.

Якщо ви не можете зареєструватися чи у вас виникають технічні питання звертайтеся за телефоном (096-205-09-46 Юлія Адміністратор аукціону)

Коментарі

Вгору