У Черкасах спрямують 5 мільйонів на будівництво спортивної арени в Південно-Західному районі

27 лютого 2018, 23:00

Виконком ухвалив зміни до міського бюджету на 2018 рік. Як пояснив секретар міськради Ярослав Нищик, таке голосування необхідне для отримання державної субвенції. Таким чином буде спрямовано 5 мільйонів гривень на будівництво в місті спортивно-концертної арени в Південно-Західному районі міста, пише "Інфоміст".

Розповісти про переваги такої арени на засідання прийшли депутати Олександр Згіблов, Олександр Радуцький та Володимир Гриценко. Як розповів Згіблов, проект загалом коштує близько 80 мільйонів гривень. Передбачено співфінансування з державного, міського та обласного бюджету.

Реалізація проекту займе два роки.

Арена вміщуватиме 2,5 тисячі місць і зможе приймати змагання з баскетболу, міні футболу, боксу, слугуватиме площею для концертів та бальних танців. Вартість утримання арени, що після будівництва має перейти в комунальну власність, не повідомили.

Після обговорення члени виконкому підтримали внесення змін. Питання тепер буде винесене на голосування Черкаської міської ради.

Поділитись

Коментарі

Аріна сказав:

Я, мабуть, щось не розумію, але навіщо Черкасам ще один СК?

АНИРА сказав:

НЕ понимаешь? И не поймешь…ЛУЧШЕ строить МАФЫ ЗАБЕГАЛОВИ…

черкащанка сказав:

Навіщо будувати спортивно-концертну арену коли у місті катастрофа з перевезенням пасажирів?Ці кошти треба вкладати в оновлення комунального транспорту що доречі і показав страйк і шантаж перевізників маршруток,коли навіть діти у мороз після закінчення занять у школах мерзли на зупинках в очікуванні .

Вгору