У Черкасах спробують перейменувати вулиці Леніна і Котовського

17 липня 2014, 15:04

Сьогодні на засіданні топонімічної комісії розглядатимуть питання перейменування вулиць Черкас. Засідання розпочнеться о 16-00 в міськвиконкомі в залі засідань.

Як стало відомо vikka.ua із джерел у топонімічній комісії, на розгляд виноситимуть питання перейменування вул. Леніна на "Небесної сотні". З таким листом звернулися жителі міста. Водночас топонімічна комісія при розгляді цього питання має зважити на звернення екс-депутата міської ради від "Батьківщини" Святослава Вовкодава, який нині перебуває разом з територіальним батальйоном "Черкаси" в Одеській області. У своєму звернення екс-депутат просить не перейменовувати вул. Леніна на вул. "Небесної сотні", мотивуючи це тим, що вже є рішення комісії перейменувати цю вулицю на Свято-Макаріївську.

Також на засіданні розглядатимуть питання перейменування однієї з вулиць іменем "Героїв Майдану". Один з варіантів – це Котовського.

Надійшло і клопотання від Навчального центру державної прикордонної служби України щодо найменування вулиць в місті Черкаси іменами героїв – прикордонників, які загинули під час виконання службового обов’язку, захищаючи суверенітет та незалежність України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору