Прокол з безпілотником – доказ тупості російських агресорів, – Тимчук

17 липня 2014, 15:21

Після того, як українські держструктури стали отримувати і демонструвати світу вал доказів того, що Росія забезпечує терористів в Донбасі зброєю і технікою, Москва стала обережною. Однак у силу розумової обмеженості агресорів це виходить далеко не завжди вдало.

Про це повідомляє у своєму Фейсбуці координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук. 

Приклад - один із збитих українськими військовими в зоні АТО російських БПЛА, який продемонстрували координаторам групи «ІС» наші фахівці, що працюють в зоні проведення операції «по темі» безпілотників. Ми не втрималися від спокуси сфотографувати це свідчення російської "конспірації".

Зокрема, щоб уникнути ідентифікації БПЛА, взятий за основу російський безпілотник типу «Орлан» піддався конструктивної переробки - було змінено хвостове оперення апарату. Також зі всіх вузлів і деталей БПЛА було прибране маркування. Спробуй доведи, що це російський апарат.

Але от невдача: основний парашут для виконання посадки на безпілотник залишився з бирочкою. На якій зазначений виробник: компанія ParAAvis, м.Москва (дана компанія - виробник найширшого спектру парашутів різного типу і призначення, зареєстрована за адресою Росія, Москва, вул. Вербова, 8).

Це ж треба було так старатися приховати сліди злочину, щоб проколотися на такій дрібниці. Дивно, що при такому інтелектуальному потенціалі російських агресорів їх БПЛА взагалі в повітря піднімаються.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору