У Черкасах шукають господарів смугастому безхатьку Мурчику (відео)

28 березня 2017, 16:54

 

Волонтери шукають турботливих і відповідальних господарів для кота-безхатька Мурчика. Нині він перебуває у ветклініці. Зоозахисники сподіваються, що незабаром пухнастий знайде люблячу родину, інформує "ЧСН".

Гарний та доглянутий – це вже не той Мурчик, якого волонтери забрали два тижні тому. Закривавлений він сидів біля одного із магазинів Черкас. Чи був цей хвостатий колись домашнім котиком чи народився та виріс на вулиці – невідомо. Зараз чотирилапий шукає турботливих господарів.

У Черкасах таких тварин-безхатьків, як Мурчик чимало,– зазначає зоозахисниця Ольга Курська. Проте волонтери стараються допомагати кожному. Зазвичай котів-безхатьків знаходять у під’їздах чи просто на вулиці. Але найчастіше біля магазинів, так як і Мурчика.

Цей вухатий та хвостатий не вибагливий у харчуванні. Школярі однієї із черкаських шкіл, так перейнялися його долею, що навіть влаштували збір смаколиків для Мурчика.

Якщо вам сподобався Мурчик і ви готові його прихистити, напишіть на електронну скриньку vuhati_hvostati@ukr.net. І пам’ятайте ми відповідальні за тих, кого приручили.

Вгору