У Черкасах розшукують рідних 83-річного дідуся (фото, відео)

29 січня 2016, 16:26

Безымянный2

Допоможіть знайти родичів дідуся! Старенького із переохолодженням та відмороженням кінцівок привезли до черкаської лікарні патрульні. Там він переніс дві операції, ампутацію пальців, та найгріше, що віднайти родичів пенсіонера ніхто не може. Єдина надія, що близькі відгкукнуться після виходу в ефір сюжету ЧСН.

Йому 83 роки, живе ніби-то у Черкасах. Це все, що змогли дізнатись лікарі за тиждень, поки старенький живе у палаті. Привезли дідуся до медзакладу патрульні, знайшли його просто у сердмісті Черкас. Дід Михайло каже – має двох доньок, онуку і дружину.

При собі у дідуся був квиток із Умані до Черкас, близько тисячі гривень та розірваний аркуш із черкаською адресою.

Сусіди кажуть – у цій квартирі вже декілька років ніхто не живе. Родину Михайла Круглика знають, але контактів родичів, які переїхали, не мають.

Лікарі звертаються до усіх небайдужих із проханням допомогти віднайти близьких пенсіонера. Адже тримати довго його в лікарні не зможуть.

У дідуся Михайла нині ампутовані фаланги на восьми пальцях рук, усе через обмороження. Втім старенький може й сам себе обслуговувати, йому треба лише підтримка і турбота близьких людей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Александр Горбенко :

Обратитесь по андресу город Черкассы ул. Нечуя Левицкого 20 кв 21. Внучка Света 067-58-38-688.

Вгору