У Черкасах розшукують аферисток, які “розвели” пенсіонера на гроші

25 березня 2016, 14:59

12321520_972412666170143_4948222118506707838_n

Щодня до чергової частини Управління патрульної поліції надходять повідомлення про шахрайство. Зокрема, 25 березня жертвою аферисток став 81-річний пенсіонер.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Черкас у Facebook.

Обідньої пори до літнього чоловіка на «Митниці» підійшли невідомі дві жінки. Молодиці назвалися працівницями служби соціального захисту населення й сказали, що їх відрядили на допомогу старому.

Не підозрюючи лиха, довірливий дідусь провів пройдисвіток до своєї оселі. Лише коли ті були у квартирі господаря, ввічливо розпитали про його побут та потреби, ніби мимохідь поцікавилися й розміром пенсії. Розмова звелася до того, що нібито зараз триває грошова реформа: «старі міняють на нові». А от щоб старенькому не вистоювати чергу в банку, запропонували перевірити гроші вдома.

Пенсіонер повірив та дістав зі схованки свої збереження на «чорний день» - 18 тисяч гривень. Далі схема проста. Одна попросилася до вбиральні і поки літній чоловік показував ванну кімнату, інша – майнула геть з грошима.

Ошуканий пенсіонер звернувся за допомогою у поліцію. Аферисток розшукують. Їх прикмети: вік 30 – 45 років, зріст 160 – 165 см., в одної світле волосся та носить окуляри. Типова слов`янська зовнішність.

Усі, хто став жертвою шахрайства та бачили підозрюваних у скоєнні злочину, просимо звертатися до Управління патрульної поліції в м.Черкасах, або на лінію «102».

Разом з тим працівники поліції закликають черкащан, аби не потрапити у подібну ситуацію: - у першу чергу запам`ятайте самі та розкажіть іншим: ніякі грошові операції на дому не проводяться! Не впускайте до своєї оселі сторонніх осіб, незалежно від того ким вони представились, не перевіривши їх документи!

Коментарі

Вгору