У Черкасах розпродували дитячі іграшки, щоб зібрати гроші для армії (фото)

19 грудня 2014, 18:51
IMG_1232

Фото Про все

Третій гаражний розпродаж провели у Черкасах на день Святого Миколая. Продавали дитячі вироби, іграшки, книги. Всі зібрані кошти передадуть до Центру допомоги армії. 

- Ми проводимо вже третій гаражний розпродаж. Перші два були восени. Цього разу ми зосередилися на тому, щоб на гаражному розпродажі були вироби зроблені руками школярів, - розповіла художний керівник Палацу молоді  Ганна Величко.

Нагадаємо, що саме Палац молоді спільно з мерією стали ініціаторами гаражного розпродажу.

IMG_1245

Фото Про все

- Минулого разу вдалося зібрати близько 14 тисяч гривень. Сьогодні сподіваємося тисяч на десять, - зауважує Ганна Величко.

IMG_1240

Фото Про все

Кожен дитячий виріб на розпродажі мав символічну ціну, наприклад, в'язаного ангела можна було придбати всього лише за 10 гривень. Всі гроші збирали у скриньки.

IMG_1235

Фото Про все

Речі на продаж приносили і пересічні черкащани. Найбільше несли м'які іграшки та вироби ручної роботи.  Щоправда, цього разу розпродаж був дещо скромнішим, ніж попередього разу. Організатори пояснюють, що цього разу розпродаж проводять без допомоги підприємців, тож і виробів для торгівлі менше, але їхня цінність в тому, що зроблені  вони дитячими руками.

IMG_1242

Фото Про все

IMG_1234

Фото Про все

Здивуйте свого малюка! Дитячі товари та послуги кращих дитячих магазинів! Дитячі валізи яскравих кольорів та розмірів на http://toy-shop.in.ua/detskie-chemodany/

Поділитись

Коментарі

Вгору