У Черкасах розповсюджують листівки «Регіоналів на смітник історії!»

03 жовтня 2014, 08:10

1

На листівках міститься назва акції «Регіоналів на смітник історії» із зазначенням чотирьох прізвищ: В. Зубика, В. Олійника, А. Яценка та В. Тимошенка. Листівки поодиноко розклеюють вулицями міста Черкаси. Вихідних відомостей вони не мають, тому хто їх виготовляє з’ясувати не вдалося.

Про це повідомляє ГМ ОПОРА.

Зауважимо, що всі ці люди нині є народними депутатами. З них, Володимир Зубик, Антон Яценко та Володимир Олійник, згідно офіційного веб-порталу Верховної ради України, на момент обрання у 2012 році були членами Партії Регіонів. Натомість Віктор Тимошенко на попередніх виборах висувався, як безпартійний, проте відомо, що він був депутатом від фракції Партії регіонів у Вінницькій обласній раді.

Нині Володимир Зубик балотується по 195 округу, Антон Яценко по 200 округу та Віктор Тимошенко іде по 198 округу.

Додамо, що протягом 2012-2014 рр. Володимир Зубик був у фракції Партії Регіонів та групі «Суверенна європейська Україна», нині ж не входить до складу жодної фракції. У останній протягом своєї каденції був Віктор Тимошенко, який і нині входить до цієї групи. Антон  Яценко нині перебуває у групі «Економічний розвиток», до цього також член фракції Партії Регіонів. У цій фракції був у Володимир Олійник, проте потім перейшов у групу «За мир та стабільність».

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що по місту розповсюджували соціальні листівки проти підкупу виборців також без вихідних даних.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору