У Черкасах розпочали ремонт вулиці Сурікова

30 листопада 2015, 14:50

7108c23844ad773040b61ee450fc0242bb283648

Підготовчий етап ремонту ділянки перед переїздом до повороту на кладовище №6 по вулиці Сурікова розпочали ще з минулого тижня. Про те як проходять роботи і які зміни потрібно вносити в проектну документацію розповів сьогодні черкаським журналістам екс-депутат Черкаської міської ради Володимир Халай, інформує УНН-Центр.

За словами Володимира Халая, на капітальний ремонт дороги передбачено аванс 4,5 мільйонів гривень.

“Якщо погодні умови будуть нормальні, то до кінця лютого місяця буде зроблений підготовчий етап. До нього входить підготовка площадки та основи, куди засипатимуть щебінь — корита. І тільки після підготовчого етапу можна приступати до асфально-бетонного покриття”, - зазначив Володими Халай.

Також він відзначив, що в проектній документації по ремонту вулиці Сурікова є певні зміни. Раніше, за нею передбачалася каналізація, яка має йти на відстані 1, 25 метрів від края дороги. Зараз же злилова каналізація виноситься за бордюрну частину і йде розширення дороги, адже грунтовні води не повинні повпливати на якість нового асфального покриття.

Приїхав перевірити роботи по ремонту дороги і міський голова Анатолій Бондаренко, який показав журналістам жахливу дорогу від повороту на кладовище №6 до самого цвинтаря.

Поділитись

Коментарі

Вгору