У Черкасах розгорівся скандал навколо зрізаних берез (відео)

16 січня 2018, 09:50

Сім берез під будинком по вулиці Нарбутівська пішли під спил. Працівники житлово-будівельного кооперативу очищали територію від застарілих дерев. Тоді як черкасці вийшли на захист дерев, повідомляє ЧСН.

Суботнього ранку мешканці будинку по Нарбутівській вулиці прокинулись під звуки працюючої бензопили, розповідає голова комітету самоорганізації мікрорайону «Дніпровський» Любов Здоровенко. Каже, що дерева спиляли навмисне, і без згоди жителів будинку. З нею погоджуються і її колеги.

Дозвіл на спил дев’яти беріз голова будинку Сергій Величко отримав заздалегіть. Пояснює – вони росли близько до будинку, і спричинили цвітіння фундаменту.

Неодноразово, під час буревіїв, старі дерева ставали загрозою людській безпеці, розповідає мешканка будинку, пані Наталія. Тому власноруч, зі всіма дозволами, почали розчистку біля будинку.

Після словесних сутичок обидві сторони конфлікту розійшлися. Голова кооперативу говорить, що роботи зі спилу старих дерев таки доведуть до завершення. Через благоустрій прибудинкової території.

Дніпряночка сказав:

Сергій Величко бессоромно обманює громаду Черкас. Знищено здорові живі берези. Ці берези відносяться до власності міста. так як знаходяться за алеєю.А пошкодженні та сухі. що знаходяться ближче до будинку але ні в якій мірі не спричиняють цвітіння будинку залишили.

Черкащанин сказав:

В відео не показали зрізані берези, які знаходяться в метрах 10 від будинку. Як вони могли руйнувати фундамент?

Вгору