У Черкасах роздовбали “родзинку” міста (відео)

05 травня 2015, 10:51

32

Стелу біля входу до Дитячого парку в Черкасах з боку бульвара Шевченка вчора демонтували. Відео оприлюднив Євген Єзик із черкаської ГО “Народний контроль”. Робітники, які розбили стелу кувалдами, пояснюють, що стела аварійна і тому її було вирішено прибрати. На цьому місці збудують фонтан, пише Дзвін.

“Поспілкувавшись з нинішним очильником КП Дирекція парків, вивчивши надані матеріали зрозуміли, що питання навколо стели виникло ще рік тому. Тобто при колишньому директору. Починаємо більш детально та прискіпливо досліджувати ситуацію, але наразі місто втратило одне зі своїх символів”, – прокоментував Єзик.

221--600x398

Новина про руйнування стели викликала бурхливу дискусію в соцмережі.

Директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко написав, що Черкаси втратили іще одну родзинку міста.

А скульптур Владислав Димйон зазначив, що зі стелою біля Дитячого парку обійшлися так само, як із панно на ПК “Дружба народів” чи пам’ятником варенику біля готелю “Росава”: “Не запрошують мене, як експерта, знають – не дам ламати, а запропоную акуратно перенести й реставрувати. Ну, витратили би 25000, а нова така хоча би в 250000 вклалися. Це була хороша річ… Вандали! Що після себе залишать! По рукам треба бити”.

775--587x600

Поділитись

Коментарі

Вгору