У Черкасах ремонтують дороги, до яких раніше не доходили руки, – Отрешко

21 вересня 2016, 15:43

1443683474-134 (1)

Роботи по ремонту доріг у Черкасах будуть продовжувати доти, доки це дозволятимуть погодні умови.

Про це на прес-конференції  повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко

Станом на сьогоднішній день, зазначає чиновник, вдалося виконати чималий обсяг робіт як по кіпітальному, так і по поточному ремонту доріг.

-  Щодо поточного, то було відремонтовано близько 50 тисяч м. кв. Враховуючи, що загальна ямковість по місту складала майже 100 тис. м. кв, то це перший рік, коли ми перевищили фактично половину від необхідного обсягу робіт, - уточнює Сергій Отрешко. – Щодо капітального ремонту, то це видно неозброєним оком.

Наразі виконані роботи по вулиці Молоткова, а на Чорновола  - на стадії завершення. Також, за словами Сергія Отрешка, ведуться роботи по Благовісній.

Окрім того, наголошує чиновник, цьогоріч акцент робився на дорогах, до яких до цього часу «не доходили руки».

- Для прикладу, це вулиці Чайковського, Нечуя Левицького, В’ячеслава Галви. Загалом, таких вулиць понад двадцять, - уточнює Сергій Отрешко. – Сподіваюся, вони слугуватимуть тривалий час.

Чиновник розповів і про стан справ ремонту дороги по вулиці Героїв Дніпра. Нині там завершується ремонт першої з трьох черг:

- Наскільки мені відомо, перша черга буде завершена повністю. Це від вулиці Сержанта Жужоми до Б. Хмельницького. Друга черга буде залежати від погодних умов. - зазначив Сергій Отрешко.

Поділитись

Коментарі

Вгору