У Черкасах привітали сотню міліціонерів, які повернулися живими зі сходу

11 липня 2014, 21:45

В Управлінні внутрішніх справ України в Черкаській області відбулися урочистості з нагоди зустрічі правоохоронців, які протягом місяця забезпечували охорону громадського порядку в районах проведення антитерористичної операції. Привітати міліціонерів із успішним виконанням поставлених завдань прийшли начальник Управління Владислав Пустовар та голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Владислав Володимирович від себе особисто та від імені всіх працівників УМВС України в Черкаській області подякував бійцям зведеного загону за належне несення звання правоохоронців Черкащини та за пронесене з честю і гідністю нелегке, але почесне випробування.

- Дякую, що ви не підвели. Я мав телефонну розмову з керівництвом УМВС України в Луганській області, вони схвально відкликалися про роботу працівників міліції Черкащини, про те, як ви виконували поставлені задачі та передавали вам, як від керівництва так і від тих працівників міліції Луганщини, які не зрадили та продовжують виконувати свої обов’язки, слова вдячності та сподівання на подальшу плідну співпрацю, - наголосив очільник міліції області Владислав Пустовар.

Також до вітального слова долучилася голова обласної ради Валентина Коваленко.

- Висловлюю Вам слова вдячності, що ви мужньо тримали удар, мужньо тримали позицію. Головне, що ви всі повернулися живі і здорові. На вас велика надія. Тільки зараз ми усвідомлюємо те, наскільки нам потрібна сильна армія і наскільки нам потрібні справжні охоронці правопорядку, - зазначила Валентина Михайлівна.

Валентина Михайлівна відзначила ряд працівників міліції, яким вручила почесні грамотами обласної держадміністрації та грамоти обласної ради, а також пообіцяла надати матеріальну допомогу всім правоохоронцям, які несли службу в східних регіонах України.

З рук начальника Управління інші представники зведеного загону були нагороджені подарунковими наручними годинниками та іншими цінними подарунками.

На завершення заходу бійці зведеного загону сфотографувалися на згадку із керівництвом УМВС та головою Черкаської обласної ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору