У Черкасах проти кандидата від Блоку Порошенка розпочалася брудна антиагітація (фото)

09 жовтня 2014, 14:40

пет2

Проти кандидата на 194 окрузі Олега Петренка, який має високий рейтинг, розпочалась брудна антиагітація. Петренко балотується від партії «Блок Петра Порошенка» і є добровольцем полку «Азов».

Про це інформує прес-служба кандидата у народні депутати.

Уночі з 8 на 9 вересня у Черкасах агітаційні матеріали Олега Петренка позаклеювали образливими надписами. Крім того, цієї ж ночі чорною фарбою залили бігборд Порошенка «Час єднатись!», а також пошкодили рекламну конструкцію Петренка.

У штабі Олега Петренка такі дії розцінюють як брудні технології конкурентів.

IMG_8129-2

– Ми свою кампанію ведемо чесно і прозоро. На всіх бігбордах, плакатах, флаєрах зазначаємо всі необхідні вихідні дані. Мені прикро, що після страшних смертей на Майдані, на Донбасі, кандидати, які хочуть влади будь якою ціною, вдаються до таких дій, – обурився Олег Петренко на прес-конференції.

У команді кандидата-порошенківця вже підготували заяви до правоохоронних органів і голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, щоб ті розібралися, хто саме вчинив провокацію проти кандидата.

– Якщо цих людей не покарати зараз, це буде продовжуватися і далі. На жаль, раніше подібні розслідування ніколи не доводилися до кінця, – підкреслив Петренко.

Поділитись

Коментарі

Вгору