У Черкасах просять встановити світлофор на проблемному перехресті

31 травня 2018, 11:16

На сайті Черкаської міськради з'явилася електронна петиція із проханням встановити світлофор на перехресті вулиць Надпільна (Ільїна) та Новопричистенська (Сєдова).

"Шановні містяни, жителі вулиць Надпільна (Ільїна) та Новопричистенська (Сєдова) та прилеглих вулиць до цього району. Мабуть багатьом з Вас приходилось переходити дорогу біля магазину "Прем'єр", коли десятки автівок, не звертаючи увагу на пішоходів, несуться вперед з неймовірною швидкістю.

Хочу і надіюсь щоб цю петицію не залишать без уваги, адже перейти вулицю, після 5 хвилин (можливо і довше) очікування коли знайдеться хтось відповідальний і зупиниться, можна, але по цій вулиці можуть йти ваші рідні і знайомі, там переходять дороги мами з маленькими дітками і НЕ ДАЙ БОГ! щось жахливе трапиться. А ті "безвідповідальні водії" (не говорячи гірше!), які не думають за життя оточуючих, можуть збити там когось і поїхати далі навіть не зупинившись...

На цьому перехресті вже назріло питання встановлення світлофору на всі 100%! Хороший приклад - це світлофор на перехресті Новопричистенська та Благовісна, адже після його встановлення там стало спокійніше та зникли ДТП2, - йдеться у тексті петиції.

Сергей сказав:

Для начала уберите там навес и мусорные баки которые стоят с нарушением ПДД закрывая видимость пешеходам и водителям пешеходного перехода

Вгору