У Черкасах просять поставити ще один світлофор на вулиці Гагаріна

12 жовтня 2017, 16:10

Облаштувати ще один світлофор на вулиці Гагаріна біля перетину із вулицею Жужоми, просять мешканці довколишніх будинків. Відповідну петицію вже зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.

«Жителі будинків по вул. Сержанта Жужоми, а також прилеглих спальних районів по вул. Гагаріна та Героїв Дніпра, потерпають від відсутності безпечного пішохідного переходу біля перетину вулиць Жужоми і Гагаріна, навпроти супермаркету Велика Кишеня. Проїзна частина вул. Гагаріна в цьому місці має 4 полоси для руху автомобілів і небезпечний поворот, що обмежує видимість пішоходів і провокує аварійні ситуації. Регульований пішохідний перехід відсутній, а існуюча розмітка перебуває в жахливому стані, до того ж дуже часто водії абсолютно безвідповідально і безкарно порушують ПДР, не надаючи перевагу в русі пішоходам, що робить перетин вул.Гагаріна надзвичайно небезпечним, особливо для дітей», - йдеться в петиції містян.

Підписати петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, на сесії ЧМР депутати проголосували за встановлення світлофору на пішохідному переході поблизу школи №34, де нещодавно було збито дитину.

Поділитись

Коментарі

Вгору