У Черкасах пропонують перейменувати вулицю Героїв Дніпра

12 червня 2017, 10:25

Депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов пропонує  перейменувати на честь Любомира Гузара частину вулиці Героїв Дніпра (від вулиці Козацької до вул. Смірнова). Із такою пропозицією він вже звернувся до міського голови та топонімічної комісії, інформує zmi.ck.ua.

Однією із причин такого перейменування стало те, що на цій ділянці нині триває будівництво греко-католицького храму.

За словами депутата, однією із причин подібної пропозиції є те, що на тій ділянці  нині відбувається будівництво греко-католицького храму.

Нагадаємо, що перейменування має пройти декілька етапів: рішення топонімісної комісії, потім виконкому, а остаточну крапку поставлять в цій історії депутати міськради на сесії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Микола :

Пропозиція є актуальною

Алена :

Когда этот Згиблов уже угомонится? То остановка не там, то 7 сёл нужно присоединить к Черкассам, теперь надумал улицу переименовать. А как насчёт тех героев Днепра, которые положили свои жизни ради победы и мира? Такой плевок в сторону героев Вов! А сколько нужно потом мучиться после переименования! Я уже на себе испытала – обещанной беспроблемной жизни нету! Пан Згиблов, лучше организуйте полив клумб, которые организовали на столбах!

Марина :

а якщо на тій вулиці проживає 99% православних? які проти цього перейменування ( при всій повазі до Гузара)…..

Правда :

Це, Ви, Марино, вибачте? – 99% православних, Бог єдиний, а Любомир Гузар був дуже порядною, віруючою людиною, підтримую перейменування частини вулиці героїв Дніпра на його честь

Марина :

повторюю для тих,хто не вміє читати! Поважаю Гузара( покійного),не як священослужителя,а як людину,яка любила українське,але не більше того. Яке відношення він має до Черкас? Тільки тому,що там будують ГКХ ? А там(вулиця),де синагога, то як назвемо….??. А це Ви будете приймати рішення?

Марина :

І щодо “єдиного” Бога….Вим це ісламістам розкажіть, іудеям……та тут два приходи( МП і КП) між собою вірян( а фактично гроші) поділити не можуть….

мы :

гузар-базар да какая разница…воровство кругом

мы :

гузар-базар какая разница воровство кругом..

Черкащанка :

Лучше деньги потратить на повышение пенсий

Вгору