У Черкасах прокуратура вимагає від забудовника сплатити до бюджету 1,2 млн. грн.

28 березня 2018, 12:23

У межах повноважень, визначених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», Черкаською місцевою прокуратурою до господарського суду в інтересах територіальної громади міста пред’явлено позов до замовника будівництва багатоквартирного житлового комплексу в м. Черкаси про стягнення заборгованості за договором, штрафних санкцій та інфляційних збитків на загальну суму 1,2 млн. грн.

Так, у ході опрацювання стану дотримання вимог чинного законодавства у бюджетній сфері прокуратурою встановлено факт невиконання суб’єктом господарювання істотних умов договору пайової участі в розвитку інженерно – транспортної інфраструктури, укладеним з виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Замовник будівництва в установлені договором строки не сплачує до місцевого бюджету пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Черкаси, що негативно впливає на наповнення місцевого бюджету.

Зазначене стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом, наразі за позовною заявою прокуратури в суді відкрито провадження. Робота на вказаному напрямі триває.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

111 сказав:

Статья ниочем. Какой застройщик? Какой адрес новостройки?

Вгору