У Черкасах прокотився парад майбутніх мам (відео)

01 вересня 2015, 11:52

Показ одягу для вагітних, малюнки на животиках та тренінги для батьків. У Черкасах прокотився Парад майбутніх мам. Захід зібрав кількадесят вагітних. "Черкащанки +1" запевняють: декрет – не привід для хатніх посиденьок. Як розважалися майбутні матусі, інформує vikka.ua.

Зачіска, мейкап та вишукане вбрання. Сьогодні Ольга – модель. Майбутня мама – журналістка. Хоч уже й на дев’ятому місяці вагітності, та активності не полишила.

Ольга Мацканіч, майбутня мама: "Це дуже прекрасний стан. І це не період, коли потрібно сидіти вдома, переживати і нічим цікавим не займатися. Як на мене, це період, коли ти розквітаєш, коли ти хоче дарувати людям тепло. Я хочу бути активною, мені подобається спілкуватися з людьми, прекрасно виглядати і взагалі – цей стан прекрасний"

Ще вчора проводила весілля, сьогодні - ведуча міні-фестивалю. На "Параді майбутніх мам" при надії навіть ведуча заходу.

Мар’яна Верховцева, ведуча заходу: "Абсолютно активно беру участь у всьому. Мені це подобається, для мене це не складно. Я так навіть відчуваю, що чим активніший у мене спосіб життя, тим мені краще. Бо тільки приїдеш додому, ляжеш – і там коле, там болить. А коли активно, активно ходиш, щось робиш, то мені так комфортно"

Дефілюють, малюють на животах та навіть розвінчують міфи про вагітних.

Такий захід для Черкас у новинку. Та організатори уже пророкують подібні хоча б раз у рік. Бо ж мета, кажуть, – важлива.

Ірина Тітовська, організатор заходу: "Коли я переживала свою вагітність – це був такий щасливий період, але не було з ким поділитися і з ким разом пережити цей період. Маю на увазі, тих людей, які також зараз в цьому стані. Я так розумію, що ці жінки пішли в декрет і їм хочеться далі продовжувати якусь активну соціальну діяльність. Мета - це зібрати вагітних жінок, які вважають, що вагітність це свято, і разом цю вагітність відсвяткувати".

Поділитись

Коментарі

Вгору