У Черкасах пройшов Кубок України з судномодельного спорту

13 травня 2018, 11:20

Перший етап Кубку України з судномодельного спорту приймала водна акваторія Черкас з 4 по 6 травня 2018 року, пише "Чемпіон".

Змагання проходили у класах радіокерованих яхт моделей F5-П, F5-10 та F5-Е.

Участь у змаганнях взяли 26 спортсменів у складі 8-ми команд України.

Результати виступів спортсменів у наступних класах:

  • F5-10

У підсумковому заліку спортсменів І місце посів Кішубаєв Тимур з Одеси, друге та третє місця посіли черкасці Нечаєв Ігор і Каданцев Андрій.
В юнацькому заліку І місце – Нечаєв Денис (Черкаси), ІІ місце – Трегубенко Олександр(Миколаїв), третє місце – Муслімов Олег (Черкаси)

  • F5-П

У заліку спортсменів: І місце посів Нечаєв Ігор, друге – Нечаєв Петро, обидва черкасці, третім став Кішубаєв Тимур з Одеси.
В юнацькому заліку І місце – Нечаєв Денис, ІІ місце – Муслімов Олег, третє місце – Павелко Олександр, всі троє черкасці.

  • F5-Е

В підсумковому заліку спортсменів І місце посів Шарабуров Ілля з Одеси, друге та третє місця посіли черкасці Нечаєв Петро і Каданцев Андрій.
В юнацькому заліку І місце – Трегубенко Олександр (Миколаїв), ІІ місце – Нечаєв Денис(Черкаси), третє місце – Муслімов Олег (Черкаси).

У командному заліку перше місце виборола команда Черкаської ООТСО України, друге місце – м. Одеса, третє – ЦДЮТ м. Черкаси.

Другий етап Кубку України в цих класах моделей відбудеться в м. Одеса 7- 8 липня 2018 року.

Коментарі

Вгору