У Черкасах презентували навчальний посібник, присвячений В’ячеславу Чорноволу

20 грудня 2017, 17:56

До 80-ріяя з дня народження українського політика, публіциста, багаторічного політв’язня, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, В’ячеслава Чорновола управлінням освіти і науки облдержадміністрації та КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» випущено посібник «Прометей української незалежності» з серії «Життя відомих черкащан». Видання представили увазі педагогічної спільноти 19 грудня на базі ОІПОПП у рамках засідання круглого столу «В’ячеслав Чорновіл – людина, яка пробудила Україну».

У рамках заходу методист лабораторії гуманітарних дисциплін ОІПОПП Наталія Степанова у рамках круглого столу провела хеппенінг «В’ячеслав Чорновіл: будівничий храму української незалежності», до участі у якому долучилися учителі історії та правознавства загальноосвітніх закладів області, а також всі бажаючі. Протягом хеппенінгу, що проходив в інтерактивній формі, демонструвалися світлини та відеоматеріали з життя В’ячеслава Чорновола, доленосних для українського народу подій, в який він брав безпосередню участь.

Лейтмотивом заходу стало розуміння важливості виховання підростаючого покоління на прикладі В’ячеслава Максимовича Чорновола, як людини сучасної, духовного орієнтира, який за своїми поглядами, діями, життям був і залишається людиною ХХІ століття.

Довідково: Посібник «Прометей української незалежності» з серії «Життя відомих черкащан» містить розділи, що висвітлюють окремі сторінки життя, діяльності В’ячеслава Максимовича Чорновола, подано розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів педагогів Черкаської області. Окрім того, посібник пропонує низку максимів – найвідоміших висловлювань діяча, які можуть бути використані учителями для проведення дискусій чи дебатів з учнями старших класів.

Цільова аудиторія видання – керівники закладів освіти, заступники із навчально-виховної та виховної роботи, учителі історії, української мови і літератури, класні керівники, усі, хто зацікавлений у вивченні історії українського національно-визвольного руху та ролі В’ячеслава Чорновола у вітчизняному державотворенні.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору