У Черкасах презентували туристичний маршрут “Крилата стежка”

08 червня 2018, 13:24

У Черкасах презентували інноваційний туристичний маршрут “Крилата стежка”. Обласний центр став шостим містом, де компанія Vodafone Україна реалізувала власний проект із розвитку туризму, повідомляє Інфоміст.

Унікальний пішохідний майже 4-кілометровий туристичний маршрут почали розробляти ще минулоріч. Він передбачає знайомство із 20 історичними об’єктами – пам´ятками історії, архітектури, знакових місць Черкас. Біля кожного об’єкту встановлені  таблички з QR-кодами. Завдяки програмі у вашому смартфоні, яка зчитує такі коди, можна одразу отримати інформацію з описом цієї пам’ятки. Проект діятиме як через інтернет, так і офлайн.

– Нам приємно, що у місті працює такий соціально-відповідальний бізнес. Проект, який ми сьогодні презентуємо, є  саме соціальний. Він дає можливість містянам дізнаватися нову інформацію про ті історичні пам’ятки, які є на території нашого міста. Це сприяє розвитку туризму та міста в цілому, – говорить заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос.

– Я нещодавно була у Чернівцях і там помітила табличку із їжачком. Скажу відверто, вона привертає увагу. Хочеться по цих стрілочках іти і дізнаватися щось нове, - каже вона.

Ця стежка – це своєрідна база. В майбутньому інформацію можна буде розширити, можливо, додати голосовий контент, залучивши відомих черкасців до озвучення цікавих історій про туристичні місця. Окрім того, заступниця міського голови закликала містян бережливо ставитися до вже встановлених табличок із кодом.

– Ці таблички не треба забирати із собою на пам’ять. Величезне прохання: залишати іх для міста, для загального користування. Це не сувенір із Черкас, – говорить Бордунос.

Додамо, що проект є соціально орієнтованим, безкоштовним і буде доступний кожному, незалежно від оператора.

Коментарі

Вгору