У Черкасах помиють лінзи у світлофорах за 285 тис. грн.

27 березня 2018, 12:35

У Черкасах оглянуть і підремонтують майже тисячу світлофорів на 3,9 млн грн. Об’єкти перевірять, почистять, в деяких замінять опори та елетролампи, пише "Інфоміст".

Департамент ЖКК оголосив тендер на послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання орієнтовною вартістю в 3,96 млн грн. Згідно з тендерною документацією, послуги будуть надаватися з березня і до кінця року. ТЗ передбачена перевірка 907 світлофорів: миття лінз, огляд кабелів, заміна 4,4 тис. електроламп, радіодеталей, встановлення 70 звукових пристроїв тощо.

У ході аукціону найдешевшу пропозицію подало ТОВ АБК “ЕЛЕКТРО-БУД” – 3,87 млн грн. 15 березня повідомлено про намір укласти договір з товариством. У своїй ціновій пропозиція фірма, зокрема, зазначає, що помиє більше 14 тисяч лінз за 285 тисяч гривень (20 грн за штуку), перевірить зовнішній стан світлофора по 40 грн за одиницю, ще 675 тис грн. піде на заміну електроламп.

Справлятися із поставленою задачею, схоже, будуть 12 працівників, що, згідно із штатним розписом, є на товаристві (в т.ч. директор, комерційний директор та головний інженер проекту).

Залучення субпідрядника не планується.

 

Вгору