У Черкасах планують відкрити Центр обслуговування громадян (фото)

30 грудня 2016, 20:06

2_707

На наступний, 2017 рік, міські владці планують відкрити Центру обслуговування громадян по вул. Благовісній, 170. У ньому містянам надаватимуть послуги прописки й виписки громадян, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а ще – держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Про це заявив заступник директора департаменту – начальник управління з питань державної реєстрації департаменту організаційного забезпечення Віталій Іляшенко.

1_810За його словами, управління з питань державної реєстрації департаменту наразі завершило розробку проектно-кошторисної документації будівлі першого поверху по вулиці Благовісній 170. Після запланованої на наступний рік у ньому реконструкції тут функціонуватиме ще одне просторе приміщення для надання адміністративних послуг громадянам за прикладом Києва (Документ-центр «Готово»), Дніпра й Одеси (Центр обслуговування громадян).

3_574Загалом, як зазначив Віталій Володимирович, управлінням з питань державної реєстрації з 25 квітня по грудень 2016 року надано громадянам близько 40 тисяч адміністративних послуг. Загальна сума надходження коштів до міського бюджету становить 1 млн. 154 тис. грн. адміністративного збору.

Поділитись

Коментарі

Анжела сказав:

время работы центра обслуживания граждан в г.Черкассы

Вгору