У Черкасах під час пожежі у житловому будинку врятували 7 людей (фото, відео)

22 серпня 2017, 11:06

21 серпня, до оперативно-координаційного центру управління, від мешканців 5-ти поверхового житлового будинку, надійшло повідомлення про пожежу у квартирі на 1-му поверсі на вул. Залізняка, повідомляє управління ДСНС України у Черкаській області.

На місце пожежі були спрямовані пожежні розрахунки з 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Черкаського міськрайонного відділу та аварійно-рятувального загону спецпризначення управління.

Головним завданням чергових караулів стало рятування людей, які опинилися відрізаними від шляхів евакуації та рятувалися на балконах верхніх поверхів. Тому, одночасно з ліквідацією пожежі рятувальники розпочали евакуацію людей із задимлених квартир.

Встановивши автодрабину та за допомогою кисневих апаратів, рятувальники провели евакуацію із небезпечної зони 2-го та 3-го поверхів семи мешканців будинку, з яких одна дитина. На місці пожежі працювали також і психологи управління, які заспокоювали людей та надавали психологічну допомогу населенню.

Завдяки професійним діям співробітників Служби порятунку, вдалося також запобігти поширенню вогню на житлові квартири будинку . Загалом на місці події працювали 14 рятувальників та 4 одиниці пожежної та спеціальної техніки.

Унаслідок пожежі вогнем знищено домашні речі. Як стало відомо, причиною загорання стало коротке замикання електромережі.

Вгору