У Черкасах перевірятимуть департамент освіти з приводу корупції на 2,5 млн грн

27 травня 2016, 08:38

корупція

У Черкаській міськраді створили комісію, яка перевірить виявлені факти корупції у департаменті освіти і науки ЧМР на 2,5 млн грн. Таке рішення прийняли депутати Черкаської міської ради, інформує УНН-Центр.

За словами міського обранця Максима Шадловського, минулого року правоохоронці виявили, що за кошти міського бюджету були проведені роботи із заміни вікон у дитячих садках міста ФОП “Нікіцкім” і ПП “Номекс”. Правоохоронці підозрюють посадовців департаменту у розтраті 2,5 мільйонів гривень бюджетних коштів.

“Нині Служба безпека України розслідує кримінальне впровадження щодо посадових осіб освітнього департаменту. Триває досудове розслідування, вилучаються документи, допитуються свідки, проводяться слідчі дії. Відомо, що департамент освіти знову заключив угоду з “Номексом” на заміну вікон в 16 дитячих садках міста на суму понад 8 млн грн. Але мені, як депутату, не зрозуміло, чому департамент освіти продовжує укладати договори із фірмами, які проходять за кримінальним впровадженням у розтраті бюджетних коштів? Чому закупівлі не проводять через систему “Прозоро”, - зазначив Максим Шадловський.

Депутат запропонував провести міському голові службову перевірку із подальшим відстороненням директора департаменту Марини Бакланової та її заступника Богдана Бєлова від виконання своїх обов'язків на час розслідування. У разі виявлення вищезазначених фактів притягти до відповідальності винних осіб. Однак депутати не підтримали запит від колеги, мотивуючи це тим, що відсторонення міських керівників освіти може зірвати підготовку до випускного балу та літнього сезону оздоровлення дітей.

Врешті, міський голова дав доручення провести службову перевірку наведених корупційних фактів і вже за її результатами приймати кадрові рішення.

Коментарі

Вгору