Приватник-радикал і чиновники-освітяни “обібрали” Черкаси на 2,5 млн грн, – слідство

13 травня 2016, 09:10

гроші

Службові особи Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради підозрюються в зловживанні службовим становищем шляхом укладання договорів на проведення ремонтних робіт навчальних закладів по завищеним цінам та без проведення тендерних процедур, повідомляє Інфоміст.

Наразі правоохоронцями відкриті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та  ч. 1 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).

Поліції вдалося встановити, що департамент підписав з ПП "Номекс" та з приватним підприємцем Романом Нікіцьким договори на встановлення металопластикових вікон у дошкільних навчальних закладах міста Черкаси в 2015 році.

Зокрема з ФОП Нікіцький був підписаний договір підряду № 81/1 на проведення ремонтних робіт в дошкільному навчальному закладі № 81 "Незабудка" від 08.10.2015 року. За проведену роботу підприємець отримав кошти.

11111111

 

Слідство повідомляє, що у ході перевірки по капітальному ремонту будівель дошкільних закладів, вдалося встановити, що вартість робіт, виконаних “Номексом” та Нікіцьким, завищена на більш ніж 2,5 млн. грн.

У підсумку Придніпровський районний суд міста задовольнив клопотання слідчого і надав тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні Департаменту освіти та гуманітарної політики.

Додамо, що Роман Нікіцький є депутатом Черкаської районної ради від “Радикальної партії”. Нікіцький також займається підприємницькою діяльністю. Основний вид його діяльності як ФОП – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Приватне підприємство “Номекс” зареєстроване в Черкасах в 2004 року і має статутний капітал розміром в 1000 гривень. Основний вид діяльності – установлення столярних виробів. Власником підприємства є Юрій Петков.

Коментарі

Вгору