У Черкасах перерахують тариф на тепло

27 листопада 2015, 14:03

В найближчі місяці в Черкасах не планують підвищувати тарифи на опалення будинків та гарячу воду. Про це vikka.ua повідомив директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Микола Кушнір.

"Підстав для підвищення тарифів немає. На початку 2016 року будуть призведені перерахунки, але сума від цього не зросте", - зазначив керівник комунального підприємства.

Він також повідомив, що найближчим часом кількість будинків з ІТП (індивідуальні теплові пункти) в Черкасах буде планово зростати. Такі теплові пункти, а по суті – лічильники тепла з можливістю регулювання температури, встановлять в будинках, де є об’єднання співвласників. "На вимогу МВФ наша держава взяла зобов’язання до 2017 року на всіх житлових будинках встановити прилади обліку, в тому числі і теплової енергії. В цьому році почнемо встановлювати такі прилади на 81 будинку", - розказав Микола Кушнір.

За словами керівника комунального підприємства з 1266 черкаських будинків з централізованим опаленням 482 будинка обслуговуються "Черкаситеплокомуненерго". На 103 з них вже встановлені ІТП (індивідуальні теплові пункти).

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року у Черкасах зростуть тарифи на водопостачання й водовідведення.

Водночас заради субсидій черкащани повертаються з-за кордону та виписують родичів з квартир.

Поділитись

Коментарі

Вгору