У Черкасах освятили каплицю Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (відео)

19 травня 2015, 16:58

Це – початок майбутнього храмового комплексу на честь нашої Небесної Заступниці. Священики різних конфесій української церкви, віряни, керівництво міста й області прийшли розділити радість греко-католицької громади, інформує ОДТРК Рось.

Ця подія – довгоочікувана для греко-католиків Черкас. Тому на освячення каплиці прибув навіть блаженнійший української греко-католицько-церкви Святослав Шевчук. У святковій літургії взяли участь священики Української греко-католицької церкви з Києва, Львова, Сміли, Золотоноші, Черкас та брати-семінаристи. Особливої урочистості додав своїм співом хор Патріаршого Собору Воскресіння Христового з Києва. Прикметно, що спільно з греко-католиками молилися римо-католики та віряни української православної церкви Київського патріархату.

Каплицю Покрови пресвятої Богородиці споруджено за три роки стараннями вірян та меценатів. Багато зусиль доклав і настоятель парафії отець Юліан Шеремета. Тому його відзначили офіційним закріпленням у чині настоятеля парафії, а благодійників та меценатів нагородили патріаршими грамотами української греко-католицької церкви.

Каплиця Покрови пресвятої Богородиці знаходиться у Черкасах біля самого Дніпра у мікрорайоні Митниця по вулиці Героїв Дніпра, і запрошує на богослужіння усіх, незалежно від релігійної чи політичної приналежності.

Коментарі

Вгору