У Черкасах орудує банда ліфтових крадіїв

16 січня 2018, 13:18

Із жовтня-листопада минулого року в Черкасах орудує банда розкрадачів ліфтів. Протягом чотирьох місяців ліфтові злодії викрали 25 котушок гальм (без цієї деталі ліфт не працюватиме). Про це «Черкаському краю» повідомили на підприємстві, що обслуговує ліфти в Черкасах та області — ПП СРБП «Черкасиліфт».

Очевидно, злодії чудово розуміються на ліфтовому обладнанні та як до нього дістатися. Адже обкрадання ліфту зазвичай відбувається дуже швидко й професійно. До крадіжки злодії готуються дуже ретельно. Проникають до машинного відділення, як правило з даху багатоповерхівки. Розбивають вікна, ламають грати, а тоді викрадають згадану деталь. Часто, розікравши один ліфт, злодії надпилюють грати на шляху до всіх інших ліфтів будинку. Таку картину часто бачать спеціалісти підприємства, коли прибувають на місце події.

Вже неодноразово зверталися до міської влади Черкас та начальника обласного управління національної поліції Валерія Лютого, однак позитивних змін поки не відбулося, поскаржились на підприємстві.

Тим часом, черкащани, які з милості крадіїв залишилися без ліфта, розповідають, що в день, коли ліфт зупинився, вони бачили біля під’їзду підозрілих людей. Йдеться про трьох чоловіків середнього віку, які пересуваються на темному седані, схожому на «Ладу» десятої моделі. Вони мали при собі величеньку валізу з інструментами, але на відміну від звичайних слюсарів, які приїздять ліквідовувати ту чи іншу аварію, помітно нервували. А одразу після їхнього візиту ліфт перестав працювати.

Коментарі

Ольга сказав:

“Позитивних змін не відбулося”, бо ніхто цим не займається. Як і ситуація з люками. Як крали, так і крадуть. Випадково попадеться – засадять. А так, щоб організувати рейди по пунктах прийому брухту, або зовсім їх зачинити – мова взагалі не йдеться! Які можуть бути позитивні зміни, коли ніхто нічого не робить?

Вгору