У Черкасах оперативники ліквідували законспіровану мережу грального бізнесу

15 липня 2014, 09:33

Співробітники УДСБЕЗ припинили роботу двох незаконних букмекерських контор. Гральні заклади діяли в місті Черкаси у повній конспірації. За фактом виявлення гральних закладів слідчим управлінням УМВС відкрито кримінальне провадження за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Співробітники управління державної служби з по боротьбі з економічною злочинністю постійно проводять комплекс заходів по виявленню та припиненню незаконної діяльності гральних закладів на території області. Так, нещодавно, правоохоронці отримали оперативну інформацію про діяльність мережі букмекерських контор на території обласного центру, в яких проводяться ставки на он-лайн тоталізатори спортивних змагань.

Працівники міліції негайно відреагували на отримане повідомлення та розпочали перевірку. Оперативники здійснили виїзди за вказаними адресами, де в непримітних будівлях без жодних вивісок, під виглядом звичайних офісних приміщень, дійсно знаходилися букмекерські контори.

На підставі отриманої інформації слідчим управлінням було відкрите кримінальне провадження за фактом зайняття гральним бізнесом, що згідно з чинним Законодавстом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

З метою отримання беззаперечних доказів протиправної діяльності, співробітники БЕЗу задокументували роботу контор, шляхом здійснення контрольних ставок.

Отримавши всю необхідну доказову базу та дозвільні документи, правоохоронці провели обшуки за місцем розташування гральних закладів, в ході яких було виявлено та вилучено 5 комп’ютерів, 12 телевізорів, касовий апарат, документацію та грошові кошти отримані незаконним шляхом в сумі близько двох з половиною тисяч гривень.

Наразі співробітники міліції проводять подальші заходи по встановленню організатора незаконної діяльності. Триває досудове розслідування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору