У Черкасах опале листя прибиратимуть повітродувками

17 березня 2017, 11:10

У «Дирекції парків» опале листя прибиратимуть повітродувками, про це пише КП "Дирекція парків" на своїй сторінці у "Facebook".

Два сучасні мотопристрої, які замінять мітли та граблі, у КП "Дирекція парків" придбали для парків «Сосновий бір» та «Перемога». Техніка відмінно прибирає опале листя з газонів та доріжок. На це витратили понад 20 тисяч гривень.

За допомогою ранцевих повітродувних пристроїв STIHL прибирати значно ефективніше, а головне – якісніше. Майстер дільниці № 1 комунального підприємства Юрій Бегейма розповідає, що використання пластикових мітел потребує значних коштів: у середньому для одного прибиральника кожні два тижні доводиться купувати нову мітлу.

- У нас 40 гектарів території парку «Сосновий бір», утримувати її дуже складно, - додає він. – Тож нова техніка стає у нагоді. Щоправда, для її експлуатації доведеться переглянути кадровий склад, бо для жінок цей пристрій заважкий.

На підприємстві планують робити і надалі усе можливе, аби утримувати території парків по-сучасному. А у найбільшому парку міста сподіваються «розжитися» ще на кілька таких повітродувок.

Вгору