Черкасиобленерго готується до штурму?

09 вересня 2016, 16:36
Фото: Про все

Фото: Про все

У Черкасах невстановлені особи заблокували територію ПАТ "Черкасиобленерго". Вантажівками перекрито в'їзди, а люди в камуфльованій формі постійно патрулюють двір організації. Керівництво підприємства відмовляється коментувати ситуацію.

Територія  ПАТ "Черкасиобленерго" перекрита - в’їзди у двір організації заблоковано вантажівками,  у дворі знаходиться модифікований броньований розвідувально-дозорний автомобіль, а центральний вхід загороджено  великими вазонами з рослинами.

Фото: Про все

Фото: Про все

Територію підприємства постійно патрулюють близько 10 охоронців із спецзасобами. Вздовж огорожі розкладено автомобільні шини та колючий дріт.

Пояснити, що відбувається, невідомі особи відмовилися. Відділ комунікацій ПАТ «Черкасиобленерго» від коментарів також утримався.

Водночас чоловік із написом на камуфльованій формі «Охорона» біля воріт підприємства повідомив журналісту «Про все», що це «навчання» і пізніше буде офіційна інформація для журналістів. А правоохоронці, які прибули на місце події, поінформували, що ситуація на підприємстві нормальна, і нічого протиправного там не відбувається.

Тим часом, люди у камуфляжі не залишають територію підприємства, готуючись, судячи з усього, до штурму.

Фото: Про все

Фото: Про все

Нагадаємо, як повідомляв "Інтерфакс-Україна", конкурс із приватизації державного пакета акцій "Черкасиобленерго" заплановано на четвертий квартал поточного року, зараз Фонд державного майна України оголосив конкурс із виборів нового керівника для підприємства.

Фото: Про все

Фото: Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору