У Черкасах назвали найкращих автомобілістів (фото, відео)

02 грудня 2014, 09:16

o3-cAXWXPaI

Автомобільний клуб «Черкаси» нагородив найкращих спортсменів серії Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна». Переможців назвали у трьох класах та в жіночому заліку. Нагородження переможців проходило у клубі «Манхеттен».

Про це інформує кореспондент Про Все.

VhdDyEojJsY

– Фінал Національних змагань був ще 18 жовтня. Але переможців всієї серії озвучуємо тільки зараз, адже результати всіх етапів проходили затвердження у Автомобільній федерації України, і лише потім підбивали підсумки, – розповідає головний організатор змагань та керівник АК «Черкаси» Андрій Яроменко.

6PnIvhc8nvY

Найкращою спортсменкою року серед жінок стала постійна учасниця перегонів Яна Гриценко. За фахом вона телеоператор, але коли мова заходить про автоспорт, то рівних їй немає. Принаймні в цьогорічному сезоні. Друге місце посіла депутат Черкаської міської ради Оксана Мелікова. Перевірити свої сили у слаломі вона вирішила лише наприкінці серії змагань, але їй таки вдалося завоювати «срібло» жіночого заліку. А третьою автоспортсменкою року стала Тетяна Маслечко.

T-dpB89_vC0

Запекла боротьба упродовж всього сезону точилася між учасниками класу «задній привід». У підсумку всі призові місця розділили між собою черкащани – Ігор Степаненко (1 місце),  Сергій Гусєв (2 місце) та  Андрій Гетьман (3 місце).

Grf4vYj7v1w

Що ж до «переднього приводу», то «золото» поїхало до столиці. Адже майже на всіх етапах рівних не було киянину на «Хонді» Максиму Шикову, який не приховує, що дуже ретельно готувався до змагань та постійно вивчав фігури. Другим став організатор змагань та учасник Андрій Яроменко, а третім – пілот із Кривого Рогу Сергій Філічкін.

5-BgYN06Ds0

На жаль, не було конкуренції у «повному» класі, тож єдиним та беззаперечним переможцем став Олександр Гопкало.

Всі призери отримали ексклюзивні кубки у вигляді карти Черкаської області.

LQ7qvGwusLY

- Національні змагання з автослалому наш клуб організовує вже другий рік поспіль, - зазначає Андрія Яроменко. – Цьогоріч проводити слалом було важче, зважаючи на відсутність спонсорів та через ситуацію на сході. Але нам вдалося організувати все на пристойному рівні. Серія складалася із шести етапів, які проходили в різних містах Черкащини. Та ми не хочемо зупинятися на досягнутому і вже маємо плани та ідеї на наступний сезон. Зокрема, плануємо відкрити тренувальну базу, де зможуть вдосконалювати своє водіння як професійні спортсмени, так і звичайні автомобілісти.

Гонки, стратегии, бродилки - выберите свою игрушку в увлекательном мире игр! Скачать онлайн стратегию без регистрации прямо сейчас.

Поділитись

Коментарі

Вгору