У Черкасах навчатимуть волонтерів

16 березня 2017, 07:50

«Школа волонтерів» у Черкасах вже сьогодні розпочне свою роботу. Так, о 12-30 на базі організації «Від серця до серця» відбудеться перше установче заняття для тих, хто виявив бажання навчатися волонтерству, інформує прес-служба ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

«Школа волонтерів» – це можливість оволодіти основними знаннями та вміннями, які необхідні для здійснення соціальної роботи у межах діяльності організацій, а також розвитку соціальної активності. Упродовж занять відвідувачі «Школи волонтерів» отримають інформацію про профілактичну роботу волонтера, навчаться протидії торгівлі людьми, працювати із уразливими групами населення та контактувати із владою та молоддю.

– У такій волонтерській роботі потрібна підготовка, вивчення спеціальних тем та спілкування із тими, хто безпосередньо займається із представниками уразливих груп, – говорить фахівець ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Марина Здоровець. – Окрім того, можна буде побачити на практиці, як це все працює. Тож, завтра ми поспілкуємося та визначимо потреби  тих, хто відвідає заняття. Далі сформуємо групи по 10–15 осіб і розпочнемо основне навчання.

Начання складатиметься із блоків за напрямками роботи: зі споживачами наркотиків, протидії торгівлі людьми, Центру реінтеграції тощо. Наразі це 14 блоків та, за потребою, їх ще додаватимуть чи варіюватимуть. До викладання, також, залучать спеціалістів-соціальних працівників організації, які детально зможуть розповісти про специфіку роботи. А саме навчання відбуватиметься у форміміні-тренінгів.

Вгору