У Черкасах навчальні заклади не працюватимуть включно по 7 березня

05 березня 2018, 14:51

У школах Черкас 6 березня навчання не відновлюватимуть. Навчальні заклади не працюватимуть включно по 7 березня. Таке рішення щойно було прийнято на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Черкас Ігоря Волошина.

- Ми моніторили ситуацію по інших містах як по Україні в цілому, так і по Черкаській області, і ситуація скрізь різна. Є міста, які залишили дію попереднього рішення комісії з надзвичайних ситуацій щодо того, що школи не працюватимуть по 7 березня включно. Також є міста, які із завтрашнього дня вже виходять на навчання. Я вважаю, що такі рішення є не зовсім правильними щодо самих батьків, які на цей період вже відправили своїх дітей до дідусів та бабусь тощо, - сказав Ігор Волошин.

Такої ж думки дотримався і в. о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Максим Шадловський. Він зауважив, що в школах і так у ці дні було прикручено опалення на мінімальний режим.  Також додав, що значна частина  дітей хворіють і на ГРВІ. Тож немає сенсу відновлювати завтра навчання.

Тож комісія прийняла рішення, що по 7 березня черкаські навчальні заклади не працюватимуть. Далі – відпочиватимуть і впродовж 4 святкових вихідних.

Поділитись

Коментарі

Вгору