У Черкасах нарешті проголосували за бюджет

29 січня 2018, 14:35

На сьогоднішній сесії депутати Черкаської міськради врешті решт проголосували за бюджет Черкас. На попередній сесії депутати проголосували його за основу, сьогодні ж упродовж трьох годин працювали у режимі комісій, вносячи зміни та пропозиції. Але ще під час розгляду частина депутатів заявила, що голосувати за бюджет не буде.

Так, депутат Павло Карась, який навіть хотів залишити засідання, повідомив , що в такий спосіб бюджет не приймається.

- Те, що голосували сьогодні в комісіях упродовж трьох годин, голосувати не можна. Ще жодного разу так міський бюджет не приймався. А те, що відбувається зараз, - це грубе порушення бюджетного регламенту. Всі пропозиції мають бути письмові та збалансовані, - сказав Карась.- Те, що було тут, - це гра на публіку. Мета була одна - накидати величезну кількість пропозицій, щоб міський голова отримав непрацюючий і недієвий інструмент.

Звернувся до депутатів і секретар міськради Олександр Радуцький. Він зазначив, що для опрацювання бюджету ще необхідний час.

- Давайте будемо голосувати не емоціями, а розумом. Нам потрібно допрацювати ще два тижні. Ми працювали тиждень і за тиждень в комісію жодного разу міський голова не з'явився. Цей бюджет буде непрацюючим, - сказав Радуцький. - Тому у мене пропозиція - допрацюємо бюджет, і потім спокійно його приймемо.

Опісля міський голова Черкас Анатолій Бондаренко оголосив кількахвилинну перерву, щоб зібрати голів фракцій.

Далі депутати почали голосувати за бюджет у різних редакціях. Але голосування за жодну з чотирьох редакцій не змогло набрати необхідну кількість голосів. Потім депутати почали голосувати за редакцію бюджету, яка була підтримана виконкомом (вона була проголосована на бюджетній комісії з урахуванням всіх пропозицій, але вона не включає в себе бюджету розвитку - ред.). "За"проголосували 22 обранці.

Коментарі

Олена сказав:

Мама-міа! Нехай накривають “поляну”, бо “розродилися”!))

Вгору