Розпочато кримінальне провадження за фактом невиконання жителькою Жашківщини обов’язків по догляду за дитиною

29 січня 2018, 14:18

Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом злісного невиконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки, а саме надходження до Жашківської центральної районної лікарні малолітньої дитини з переохолодженням, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 Кримінального кодексу України.

Установлено, що 30-річна жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, в ніч з 25 на 26 січня 2018 року знаходилася на подвір`ї будинку, тримаючи на руках своє півторамісячне немовля, внаслідок чого дитина, відповідно до першочергового діагнозу, отримала переохолодження організму. Наразі немовля перебуває в тяжкому стані в реанімаційному відділенні лікарні, де продовжується боротьба за його життя.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування всіх обставин кримінального правопорушення, вживаються заходи щодо повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Хід слідства в зазначеному кримінальному провадженні контролюється керівництвом Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ст. 166 КК України передбачає покарання у вигляді  обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору