У Черкасах нагородили переможців обласної премії

22 червня 2018, 19:17

Молодих та активних відзначили в ОДА. Сімом черкащанам вручили сертифікати на одержання обласної премії за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики – у розмірі 3 тис. грн кожному.

Так, переможцями стали: Марина Дідук з Жашківщини, Аліна Полегенька із Золотоноші, Максим Степаненко з Сміли, Алла Войтовська з Умані, Євгеній Буряк з Черкас, Лілія Усик зі Шполянської ОТГ, Марʼяна Кусяка з Білозірської ОТГ.

 

За словами начальника управління сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського, претендентами на здобуття можуть бути молоді люди віком від 14 до 35 років, котрі проживають на території області, є соціально й громадсько активними та зробили вагомий внесок у розбудову молодіжної політики. Цьогоріч на здобуття обласної премії подали заявки із Золотоноші, Канева, Сміли, Умані, Черкас, Городищенського району, Жашківського, Кам’янського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського, Тальнівського, Чорнобаївського, Шполянського, а також Соколівської, Степанківської, Шполянської, Паланської, Білозірської об’єднаних територіальних громад.

Приміром, переможниця Марина Дідук розповіла, що працює в Баштечківській загальноосвітній школі I-III  ступенів на Жашківщині, сама – вчитель української мови та літератури.

– Я живу своєю роботою, – каже Марина. – Мій головний девіз – щасливі посмішки дітей. Достатньо часу приділяю позакласній виховній роботі. А це – різні форми навчання, гуртки, майстер-класи. Я й сама вчуся разом із дітьми. Намагаюсь стати на місце учнів, аби зрозуміти й зблизитися з ними. Насправді вони в селах досить замкнуті, тож я прагну навчити їх не боятися, розкрити свою особистість, таланти. Виховую дітей так, щоб вони були вільними й справжніми патріотами нашої країни.

Дівчина для вихованців школи постійно організовує ігрові шоу-програми, конкурсні та розважальні програми, презентації, заходи, семінари.

За інформацією прес-служби ОДА.

 

Вгору