Черкащани вимагають дозволити їм вселитись у житло, яке вони побудували власним коштом

22 червня 2018, 18:42

Сьогодні потенційні мешканці житлових приміщень за адресою 30 років Перемоги,8 вийшли на першу попереджувальну акцію протесту з вимогою нарешті дозволити їм вселитись у житло, яке вони побудували власним коштом. Втім, керівництво ЖСК „ Форест “ здається вирішило не помічати претензій людей, які фактично є інвесторами цього житлового комплексу.

Обидва суміжні будинки вже мають дах та вікна, але досі не мають ані газопостачання, ані електрики. Триває це вже другий рік. І саме весь цей час обурені власники житла, які за підписаною угодою давно стовідсотково сплатили всі необхідні платежі, ніяк не можуть набути реального права власності та нарешті заселитись у власні квартири. Загалом без житла нині залишились 300 власників квартир. Кожен з них сплатив більше ніж 8 тис грн. за кожен квадратний метр житла.

Зі слів учасників акції, забудовник пояснює гальмування процесу поселення відсутністю коштів на остаточне завершення будівництва.

Протестувальники свідчать, що будівництво ще два роки тому вважалось бюджетним. Тобто, квартири тоді мали отримати вчителі, лікарі, працівники інших бюджетних установ. Переважно це молоді люди, які мають маленьких дітей і довгий час мусять знімати житло та платити за його оренду чималі кошти.

-  В інших ЖСК, які побудувалися в Черкасах за останні роки, все чомусь нормально. І всі , хто заплатив кошти, давно вселились у власне житло. Тільки чомусь не ми, — обурюється Олександр Пономарьов.

- Візуально будинок готовий на 95%. Проте біля наших будинків так і не має належного благоустрою та необхідних до них під’їздів. Все, як бачите, перерито, у суцільній пилюці, - розповідає Роман Тюпа. - Цікаво, що нічого у цій картині не змінюється протягом кількох років. Більше того, і це більше за все зачіпає, — забудовник вирішив, що люди знову мають „ скинутись “ грошима, аби добудувати не добудоване.

 

Між іншим, потенційні мешканці довгобуду стомились чекати у моря погоди і збираються провести ще не одну протестну акцію, а ще звертатись до органів місцевого самоврядування, аби хоча б зрушити питання з мертвої точки. Свідчать, що вже тисячу разів пожалкували, що вклали кошти у це непевне житло.

Забудовник до учасників акції так і не вийшов та звісно нічого не пояснив. Але люди мають надію, що коли містом піде розголос, то він буде змушений вийти на якийсь зв'язок.

Олексій Квітка сказав:

Все так, але люди збирались біля драмтеатру, тому, що там офіс забудовника і один з їх об’єктів – а саме скандальне будівництво знаходится за адресою 30 років перемоги, 8!

Нік сказав:

Пускай еще дорогу не забудут перекрыть,сейчас ето модно😁😁😁

Татьяна сказав:

Не понимаю чего вам так весело, люди в отчаянии делают все возможное…. Интересно, вы всегда радуетесь когда другим плохо??

НІК2 сказав:

Если нужно, перекроем не только дорогу,а и тротуар тоже.

Анна сказав:

Пікет присвячений жк форест 30 років перемоги 8, у вагончику резиденції в центрі міста локалізуються представники забудовника, тому й місце для пікету обрано саме це!

Вгору