У Черкасах нагородили бійців 128 гірсько-піхотної бригади (фото)

26 лютого 2016, 13:02
IMG_0884

Фото Про все

Почесні відзнаки та державні нагороди отримали сьогодні п’ятнадцятеро черкаських бійців, які воювали у складі 128-ї гірсько-піхотної бригади. Вручили відзнаки голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та обласний військовий комісар Євгеній Курбет.

– Ця бригада з честю й доблестю виконала свій обов’язок в зоні АТО. Там вони перебували із січня-лютого 2014 року. Проявляли мужність при виконанні всіх завдань, - зазначив Євгеній Курбет.

IMG_0856

Фото Пр все

Троє бійців нагороджено державною нагородною медаллю «Захисник Вітчизни». Це – старшина Ігор Довбиш, молодший сержант Максим Галушко та солдат Юрій Наріжський.

IMG_0854

Фото Про все

Ігор Довбиш каже, що така нагорода як для нього, так і для побратимів дуже важлива.

- Мені тяжко говорити про те, що було. Ця нагорода важлива тим, що отримав її за особливі моменти, - каже чоловік, та які саме то були моменти пригадувати не хоче.

IMG_0864

Фото Про все

Дванадцятеро бійців нагороджено почесними відзнаками «Учасник бойових дій», «За оборону Дебальцево», «Поранений в боях» та пам’ятним знаком «За оборону Дебальцево».

IMG_0867

Фото Про все

Привітати мужніх чоловіків із відзнаками прийшли їхні рідні. Олександра Кутнього, який в АТО був командиром відділення розвідки 128 бригади, з нагородою привітали дружина та дві доньки.

- На самій передовій він був півроку, а так служив аж тринадцять місяців та два тижні. Для нас цей час був дуже важким, - зізнається жінка, поки Олександр отримує свою нагороду. - Він - доброволець. Рази чотири ходив у військкомат, але його не брали. Але він там настільки вже набрид, що одного дня йому зателефонували й відправили у 128 бригаду. Йому не сильно хочеться згадувати, що там було. Я розумію, що це важко. А від того, що все-таки розповідає, сивіє волосся.

IMG_0909

Фото Про все

Сам же Олександр твердо додає, що якщо доведеться, то піде воювати знову, попри те, що має значні поранення.

IMG_0903

Фото Про все

Після нагородження бійці залишили свої підписи на прапорі України який згодом розмістять у Краєзнавчому музеї.

IMG_0916

Фото Про все

Коментарі

Вгору