У Черкасах містяни перекрили дорогу і вимагають облаштувати «лежачого поліцейського» (фото)

04 грудня 2017, 09:15

Фото: Сергій Рубан/Фейсбук

У Черкасах поблизу школи №14 кількадесят черкащан перекрили дорогу, вимагаючи встановити там «лежачого поліцейського». Фото протестувальників у Фейсбук виклав Сергій Рубан, зауваживши, що це батьки та рідні учнів школи. Водночас на вранішній нараді в Черкаській міській раді начальник КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник сказав, що облаштування такого обмежувача там неможливе.

- Справа в тому, що люди хочуть встановлення «лежачого поліцейського», але він не витримає навантаження. По-перше, там велика кількість вантажних машин. За півгодини ми нарахували близько 60 автомобілів. Вони просто роздавлять той «лежачий поліцейський» і через тиждень ми його викинемо. Якщо ж ми положимо його з асфальту, то завтра до нас вийде приватний сектор і протестуватиме, через те, що в них хати розламуватимуться від того, що 60-тонна фура буде «плигати» на цих «поліцейських», - сказав Олексій Мельник. - Ми виїздили і пояснювали це. Також встановили вже дорожні знаки, їх там дійсно не було.

Фото: Сергій Рубан/Фейсбук

Він додав, що спробують облаштувати пологий обмежувач, зауваживши, що це єдиний вихід з ситуації.

- У нас виходить так, що 20 років там не було дороги, то ніхто нічого не перекривав. А коли зробили дорогу, то потрібно перекривати, - у свою чергу зазначив міський голова Антолій Бондаренко.

222 сказав:

Краще б той асфальт, з якого хочуть зробити “лежачих поліцаїв” використали для ямкового ремонту біля ларьків по вул Г.Сагайдачного!!!

Юлия сказав:

А как на счет объездной, которую обещают уже лет так 10!!!!! ? Перейти дорогу школьнику там очень сложно, поток машин просто неиссякаемый. Про правило-пропусти пешехода вспоминают только когда полиция там стоит (на 1 сентября и последний звонок). Если честно, спокойней было когда дорога разбита была, водители передвигались с меньшей скоростью.

Лара сказав:

Можливо там можна встановити світлофор для переходу дороги ?

Вгору