У Черкасах міст по проспекту Хіміків потребує капітального ремонту (відео)

08 лютого 2018, 22:31

В Черкасах міст по проспекту Хіміків потребує капітального ремонту. Технічна споруда була зведена 35 років тому. З’єднує вона два мікрорайони обласного центру – Хіміків та Південно-західний. Протягом останніх років тут робили лише ямковий ремонт. Про це йдеться в сюжеті ЧСН.

Черкасець Денис Кузьменко щодня їздить у справах на авто, каже, що часто доводиться пересуватися через міст Хіміків. Чоловік додає, що якщо по місту обмеження швидкості 50 кілометрів за годину, то рухаючись мостом, він не може перевищити й 40.

- Якщо раніше міст «латали» і їхати можна було хоч якось, то зараз дочекаються того, що він просто рухне, - обурюється водій.

У Департаменті архітектури та містобудування ЧМР кажуть, що частково споруду обстежували. У 2016 році проводили інженерно-вишукувальні роботи, але бажаного результату не отримали.

- У нас була укладена угода на інженерно-вишукувальні роботи на 88 тисяч, але кошти були освоєні лише частково. Повністю не змогли освоїти, бо вже був грудень, каже заступник директора департаменту Людмила Слесаренко.

Детальніше – дивіться в сюжеті.

 

Нік сказав:

Нічого страшного, ще 35 років будемо чекати пока його зроблять😂😂😊

Володимир сказав:

Хтось хоч раз бачив вагову в Черкасах, які чотирі шт. дали на всю черкащину??? А клюшки на Умань возили кудою? Тож не питайте чому міст і дороги в Черкасах в такому стані.

Вгору