У Черкасах масово випилюють «Лісову просіку» (відео)

24 листопада 2015, 22:00

Столітні дуби та сосни під вирубку. У Черкасах біля Першої міської лікарні масово випилюють посадку «Лісова просіка». Ще звечора жителі бачили зелені насадження, а зранку жахнулися – частина вікового лісу зникла. Активісти кажуть: невдовзі тут з’явиться котеджне містечко, інформує ЧСН.

Ще тиждень тому на цьому місці росли дуби та сосни. Століття їхнє існування нікому не заважало. Проте, нещодавно про вікові дерева згадали. Невідомі дві ночі вирубали насадження та рівняли ділянку.

Місцевих жителів така новина шокувала. Розповідають: невідомі почали рубати у ніч виборів. А за декілька днів викорчували пеньки та розрівняли ділянку. Нині завезли грунт, підозрюють: для будівництва.

Як з’ясувалося, знищили дерева не якісь невідомі. У ділянок є власники. І це вони причесали «Лісову просіку». Активістка Людмила Ткаченко стверджує: ці ділянки передали власникам уже давно, ще до керування містом Одаричем. Тоді віддали в приватні руки 450 землеволодінь. Проте, зробили це зі значними порушеннями.

У прокуратурі заявляють: це питання уже в роботі. Нині розпочато розслідування, щодо виявлення винних у незаконній вирубці дерев у парковій зоні. Крім цього, прокуратура відкрила ще одну справу, щоб з’ясувати, хто незаконно віддав «Лісову просіку» у приватні руки.

Подальший стан просіки контролюватиме прокуратура та активісти. Зауважують: вирубку дерев зупинять. А власникам ділянок рекомендують не псувати котеджами паркову зону міста. Проте, забудовники не бояться нікого і незважаючи на розслідування та протест активістів, продовжують перетворювати «Лісову просіку» на пустище.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору